Zaciski transformatorowe

Home » Zaciski do kabli » Zaciski transformatorowe

Oferujemy Państwu najwyższej jakości zaciski transformatorowe renomowanego, światowego producenta akcesoriów elektrotechnicznych. Charakteryzują się one elastycznością, modułową budową oraz uproszczoną formą montażową, która nie wymaga użycia dodatkowej siły. Wykonane z najwyższej jakości materiałów elementy są nierdzewne, dzięki czemu zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa połączenia okablowania. Wyposażone zostały także w korpusy umożliwiające zamontowanie dodatkowego bolca uziemiającego.

Szeroki wybór najlepszych zacisków transformatorowych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór zacisków transformatorowych, które umożliwiają sprawne i bezpieczne przyłączanie kabli w położeniu pionowym oraz poziomym. Dostępne u nas produkty są certyfikowane, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz normy uregulowane w prawie Unii Europejskiej. Przy pomocy naszych zacisków transformatorowych mogą Państwo wykonać połączenie 2 lub 4 kabli - zależnie od rodzaju wybranego zacisku. Profesjonalne zaciski transformatorowe można również stosować w przypadku połączeń szynowych.

Zaciski transformatorowe - specyfikacja techniczna

W naszej ofercie znajdą Państwo zaciski transformatorowe dostosowane do prowadzenia kabli o różnym przekroju. Minimalny przekrój kabla w zaciskach transformatorowych wynosi 25 mm, a maksymalnie może on sięgać 240 mm. Nie każdy rodzaj zacisku jest uniwersalny, dlatego należy zwrócić uwagę na jego typ i rozmiar. Zaciski transformatorowe mocowane są także na różne rozmiary gwintów od popularnych M12 po największe M30x2. Nasze produkty charakteryzuje wysoka odporność, ich maksymalny prąd pracy to 1600 A. Są też wielofunkcyjnymi akcesoriami, które pozwolą Państwu przeprowadzić połączenie okrągłych kabli zarówno jedno, jak i wielodrutowych oraz kabli sektorowych. Wybrane typy zacisków transformatorowych posiadają także znamionowe momenty dokręcenia, takie jak śruby od zacisku i śruby od przyłącza, które znacząco ułatwiają bezpieczny dla wszystkich urządzeń montaż przewodów i okablowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także osłony do zacisków transformatorowych dopasowane odpowiednio do ich rozmiarów i kształtów.