Masz pytanie?

Kontakt

7 + 8 =

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o

ul. Krótka 4, 02-293 Warszawa

NIP: 113-23-13-854

mBank Oddział Warszawa

Nr konta w PLN: 17 1140 1010 0000 2589 6400 1001

Nr konta w EUR: 49 1140 1010 0000 2589 6400 1007

Nasz zespół

Prezes Zarządu:

Remigiusz Chmielewski
rchmielewski@jeanmueller.pl

Pracownicy biurowi:

Agnieszka Gładkowska-Gruba
Kierownik Biura Handlowego
agladkowska@jeanmueller.pl
tel. 728 939 980

Magdalena Nowicka
Specjalista ds. Sprzedaży
mnowicka@jeanmueller.pl
tel. 602 319 195

Marek Szyszka
Specjalista ds. Technicznych
mszyszka@jeanmueller.pl
tel. 602 121 496

Ewelina Bogdańska
Specjalista ds. Biura i Administracji 
ebogdanska@jeanmueller.pl
tel. 698 105 207

Tomasz Szuba
Grafik komputerowy
grafik@jeanmueller.pl

Kierownik magazynu

Eugeniusz Gizelski
egizelski@jeanmueller.pl
tel. 22/751 79 01

Przedstawiciele regionalni:

Michał Kowol
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Polska Południowa)
tel. 664 483 050
mkowol@jeanmueller.pl

Aleksander Jagielnicki
Przedstawiciel Regionalny
(Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie)
tel. 606 768 350
ajagielnicki@jeanmueller.pl

Marcin Kacprzak
Przedstawiciel Regionalny
(Mazowieckie, Łódzkie)
tel. 694 477 489
mkacprzak@jeanmueller.pl

Waldemar Zamożniewicz
Przedstawiciel Regionalny
(Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie)
tel. 698 955 513
wzamozniewicz@jeanmueller.pl

Bartłomiej Zaręba
Inżynier Sprzedaży
(Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
tel. 660 285 145
bzareba@jeanmueller.pl