JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o


ul. Krótka 4, 02-293 Warszawa


tel. 22/751 79 01
fax 22/751 79 03
NIP: 113-23-13-854
mBank Oddział Warszawa
Nr konta w PLN: 17 1140 1010 0000 2589 6400 1001
Nr konta w EUR: 49 1140 1010 0000 2589 6400 1007



Nasze strony internetowe:


www.jeanmueller.pl
www.bezpieczniki.com
www.przekladnik.pl

Adres e-mail do firmy:

info@jeanmueller.pl

Nasz zespół

Prezes Zarządu:
Zbigniew Błażejewski
zblazejewski@jeanmueller.pl

Product Manager:
Remigiusz Chmielewski
rchmielewski@jeanmueller.pl
tel. 602 499 335

Pracownicy biurowi:
Agnieszka Gładkowska-Gruba
Kierownik Biura Handlowego
agladkowska@jeanmueller.pl
tel. 728 939 980

Magdalena Nowicka
Specjalista ds. Sprzedaży
mnowicka@jeanmueller.pl
tel. 602 319 195

Marek Szyszka
Specjalista ds. Technicznych
mszyszka@jeanmueller.pl
tel. 602 121 496

Ewelina Bogdańska
Asystentka Biura
ebogdanska@jeanmueller.pl
tel. 698 105 207

Kierownik magazynu
Eugeniusz Gizelski
egizelski@jeanmueller.pl
tel. 22/751 79 01

Przedstawiciele regionalni:
Michał Kowol
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(Polska Południowa)
tel. 664 483 050
mkowol@jeanmueller.pl

Aleksander Jagielnicki
Przedstawiciel Regionalny
(Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie)
tel. 606 768 350
ajagielnicki@jeanmueller.pl

Marcin Kacprzak
Przedstawiciel Regionalny
(Mazowieckie, Łódzkie)
tel. 694 477 489
mkacprzak@jeanmueller.pl

Waldemar Zamożniewicz
Przedstawiciel Regionalny
(Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie)
tel. 698 955 513
wzamozniewicz@jeanmueller.pl

Bartłomiej Zaręba
Inżynier Sprzedaży
(Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
tel. 660 285 145
bzareba@jeanmueller.pl