Zaciski do kabli

Łączenie kabli wymaga precyzji. Odpowiednie zaciski w różnych typach i przeznaczeniu znajdą Państwo na www.jeanmuller.pl. Zaciski do kabli pozwalają łączyć kable lub na przykład nadać im właściwy kierunek. Za pomocą różnych modeli zacisków można łączyć po dwa kable, a nawet kilka par kabli (listwy szeregowe), docelowo mają stanowić jeden tor prądowy. Dzięki użyciu nakładek będą idealnie do siebie przylegać. Nie plączą się, a to zapewnia nie tylko porządek i harmonię, ale również bezpieczeństwo. O kable połączone ze sobą za pomocą specjalistycznych zacisków do kabli znacznie trudniej potknąć się czy też zahaczyć. Jest to z pewnością sprzęt dla fachowców, którzy znają się na elektryce. W końcu amatorska zabawa prądem może skończyć się różnie. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem możliwości, jakie oferują zaciski przyłączeniowe oferowane przez JEAN MUELLER POLSKA.

Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL1
Rozłączniki SL1
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL1

Rodzaje zacisków kablowych w ofercie

Oferujemy m.in. zaciski ramkowe zaciski dla różnych przekrojów przewodów. Począwszy od zacisków ramkowych typu V, przez klasyczne zaciski ramkowe, po zaciski ramkowe z nakładką. Niezależnie od rodzaju dostępne na jeanmueller.pl stalowe zaciski galwanicznie pokryte są cynkową powłoką. Zalety ocynkowanej stali są z pewnością znane powszechnie. Zaciski do kabli ocynkowane są więc bardziej odporne na korozję oraz inne, niepożądane czynniki zewnętrzne. Niewielkie zaciski ramkowe ze sprężystej stali można dociskać z naprawdę dużą siłą i momentem znamionowym Mn, bez naruszenia ich struktury.

Kolejną propozycją są obejmowe zaciski do kabli. Tego typu zaciski przeznaczone są zarówno do kabli, jak i do szyn. Różne modele pozwolą Państwu dobrać odpowiednie zaciski do konkretnych wymagań i połączeń. Zaciski do kabli pryzmatyczne typu P pozwalają na łączenie wyjątkowo grubych oraz wielożyłowych kabli. Dzięki zastosowaniu elementów wchodzących w skład tego typu zacisków łatwo zapobiec rozszczepianiu się tych ostatnich. Z kolei zaciski TRAFO pozwalają na odprowadzanie kabli w orientacji poziomej lub poziomej z trzpieni transformatorów do rozłącznika w głównej rozdzielnicy nn. W zależności od typu zacisku określona jest w amperach [A] maksymalna wartość prądu roboczego, a w niunometrach [Nm] – znamionowe momenty dokręcenia poszczególnych śrub. To naturalnie tylko niektóre spośród szczegółowych parametrów w opisie produktu, dzięki którym dobiorą Państwo zaciski kablowe.

Ponadto polecamy liczna gamę listwowych zacisków szeregowych oraz specjalistyczne akcesoria do zacisków. Wszystkie zaciski do kabli dostępne w firmie JEAN MUELLER POLSKA są najwyższej jakości produktami przeznaczonymi do profesjonalnego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Najwyższej jakości zaciski kablowe dla profesjonalistów

Jean Mueller Polska jest renomowanym producentem certyfikowanych akcesoriów elektrotechnicznych. Nasze produkty spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i normy jakości określone wymogami Unii Europejskiej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najwyższej jakości zaciski kablowe stosowane w łączeniu przewodów zarówno aluminiowych, jak i miedzianych.

Trwałe i funkcjonalne zaciski kablowe

Nasze zaciski kablowe opatentowane zostały z wykorzystaniem najpewniejszych technik połączeniowych, przez co z powodzeniem stosują je specjaliści z całego świata, zapewniając tym samym najwyższą jakość połączeń w rozdzielniach elektrycznych – zarówno w obiektach przemysłowych, jak i budynkach użyteczności publicznej. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju zaciski kablowe przeznaczone zarówno do połączeń przelotowych, jak i szynowych. Stosowane są w mniej lub bardziej standardowych rozwiązaniach do zapewnienia bezpiecznego zasilania. Najważniejszymi cechami wyróżniającymi nasze zaciski kablowe są wysoka wytrzymałość zwarciowa i mechaniczna oraz odporność na zewnętrzne czynniki korozyjne. Elementy wykonane ze specjalnego rodzaju stali pozwolą Państwu przeprowadzić bezpieczne połączenia okablowania w aparatach łącznikowych lub połączenia taśm miedzianych i kabli sektorowych.

Szeroki wybór różnych rodzajów zacisków kablowych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór zacisków kablowych dostępnych w różnych rozmiarach, typach i przeznaczonych do prowadzenia wielu przyłączy i okablowania. Oferujemy Państwu popularne i szeroko stosowane zaciski ramkowe, typu V oraz modele z nakładkami, zaciski obejmowe typu S, zaciski pryzmatyczne typu P, zaciski na szyny prądowe różnego typu (KS, LAK, PA), listwowe zaciski szeregowe typu KL oraz zaciski transformatorowe typu KTB i KT.

Każdy z naszych produktów uzupełniono o rysunki techniczne, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji co do zakupu najlepszych zacisków kablowych. Niezależnie od wyboru, wszystkie nasze zaciski kablowe charakteryzują się łatwością i precyzją w montażu. Zostały skonstruowane tak, aby bez użycia nadmiernej siły przeprowadzić precyzyjne i bezpieczne połączenia elektryczne. Dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa bez ryzyka uszkodzenia przewodów.