Szafy elektryczne przemysłowe

Home » Szafy elektryczne przemysłowe

Poliestrowe rozdzielnice elektryczne, stanowią fizyczne zwieńczenie instalacji. Wykorzystuje się je do montażu aparatury rozdzielczej, aby w przyszłości łatwiej było ją konserwować. O znaczeniu produktu przekonujemy się poza tym w przypadku awarii, gdy dobry projekt okazuje się kluczem do sprawnej, a co najważniejsze szybkiej diagnozy usterki. Doceniając wagę produktów, zadbaliśmy o bogaty wybór modeli, dostępny w naszych katalogach. Oferujemy przemysłowe szafy elektryczne: KVS, LABEO, NKVS, HAS, czy też EURO-HAS. Poza tym wygodnie zamówisz akcesoria niezbędne do obudowy w przystępnej cenie. Stawiamy na rozwiązania wielokrotnie przetestowane w praktycznych warunkach. Doświadczeni eksperci oraz prywatni użytkownicy potwierdzają funkcjonalny charakter rozdzielnic oraz ich wytrzymałą konstrukcję. Warto w nie zainwestować dla własnego bezpieczeństwa i komfortu.

Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na płytach
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na płytach
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na płytach
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na szynach 100mm
Akcesoria do rozłączników KETO00
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na szynach 60mm
Akcesoria do rozłączników KETO1-3
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na płytach
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na szynach 100mm
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na szynach 60mm
Rozłącznik skrzynkowe KETO do montażu na płytach
Akcesoria do rozłączników KETO00
Akcesoria do rozłączników KETO1-3
Akcesoria do rozłączników KETO1-3

Przydatne w domu, firmie oraz budynkach przemysłowych

Rozdzielnice są produktami powszechnie stosowanymi. Sięga się po nie w przypadku instalacji elektrycznych w różnych budynkach. Spotka się je w praktycznie każdym bloku, czy też hali produkcyjnej. Stanowią podstawowe wyposażenie domu oraz obiektów firmowych. Po przemysłowe szafy elektryczne chętnie sięgają specjaliści z branży IT, którzy muszą mierzyć się z bardzo złożonymi instalacjami. Jak widać rozdzielnice mają strategiczne znaczenie zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Ich powszechność stanowi najlepszy przykład na to, że mówimy o jednych z kluczowych akcesoriów, znajdujących się w budynkach. Oczywiście w każdym przypadku trzeba dokonać wyboru optymalnego rodzaju szafy, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie w codziennym użytkowaniu. W zamówieniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do potrzeb modeli chętnie pomogą nasi doradcy.

Rodzaje rozdzielnic elektrycznych

Oferujemy sporo typów o przemyślanej konstrukcji. Poszczególne wersje różnią się gabarytami i budową. Podczas zakupów w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na rozmiar szafy, aby był dostosowany do powierzchni pomieszczenia. Ponadto, kupując poliestrowe rozdzielnice elektryczne, należy uwzględnić kwestie montażowe. Instalacja będzie wyglądać nieco inaczej zależnie od tego, jaki typ produktu zamówisz. Dodatkowo uwzględnij wielkość oraz złożoność elektryki zastosowanej w budynku. Nie mniej ważne pozostaje zastosowanie szafy, czy też jej zabezpieczenia. W domu do instalacji dostęp będzie miało kilka osób, a w budynkach publicznych mogą to być setki pracowników. W katalogu posiadamy szafy: KVS, LABEO, NKVS, HAS, EURO-HAS. Poszczególne modele zamontujesz natynkowo lub osadzisz na specjalnym cokole, który znajdziesz w ofercie razem z nadstawkami.

Sprawdzą się w wymagającym środowisku

Klientom proponujemy poliestrowe rozdzielnice elektryczne o najwyższej jakości. Powstają z trudnopalnego tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym. Skutecznie opierają się wymagającym warunkom pogodowym, poczynając od temperatury, a kończąc na rozmaitych opadach atmosferycznych. Dobrze radzą sobie również z uszkodzeniami mechanicznymi. Na tym polu cechuje je znaczna wytrzymałość, co bezpośrednio przekłada się na sporą żywotność produktów. Konstruktorzy zadbali o praktyczny charakter akcesoriów, dlatego posiadają, np. drzwi o szerokim kącie otwarcia. Podsumowując, szafki świetnie sprawdzą się w roli urządzeń do rozdziału lub pomiaru energii elektrycznej. Bez obaw można je wykorzystać nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnętrznych terenach, m.in. przy granicach posesji. Rozdzielnice posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Zamów w pakiecie z płytą montażową

W trosce o klientów w katalogach umieściliśmy nie tylko rozdzielnice, ale także jakże przydatne płyty montażowe. Do wyboru jest kilkadziesiąt modeli produktów, dostępnych w wielu rozmiarach. Płyty powstały na bazie utwardzanego papieru z dodatkiem melaniny. Poszczególne wersje w zestawie posiadają śruby montażowe. Instalacja akcesoriów zajmuje krótką chwilę. Jeśli masz dodatkowe pytania o przemysłowe szafy elektryczne lub pozostałe akcesoria wystarczy zadzwonić. Eksperci czekają, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Warto nam zaufać, ponieważ na polskim rynku działamy od ponad 20 lat. JEAN MUELLER POLSKA stanowi część niemieckiej firmy, która należy do czołowych koncernów produkujących zaciski kablowe, listwy oraz rozłączniki bezpiecznikowe. W pełnej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów, zbierających najlepsze recenzje wśród użytkowników.