Rozłączniki skrzynkowe bezpiecznikowe typu LTL wielkość NH4a.

Home » Rozłączniki bezpiecznikowe skrzynkowe LTL4a

Aparaty przeznaczone do współpracy z wkładkami bezpiecznikowymi wielkości NH4a. Rozłączniki występują w kilku wersjach jako rozłączne jedno, dwu, trzy i czterobiegunowo. Rozłączniki skrzynkowe LTL4a dostępne są w wykonaniu na prąd znamionowy 1250A i 1600A. Aparat 1250A posiada standardowo przyłącze śrubowe 1xM16, natomiast aparat 1600A posiada standardowo przyłącze 2xM12. Aparaty produkowane są w opcji do montażu na płycie. Wszystkie części izolacyjne wykonane są z bezhalogenowego, samogasnącego materiału. Części przewodzące wraz ze stykami zapewniają niskie straty mocy. Rozłączniki pokrywowe spełniają wymagania normy IEC/EN 60947-3 oraz VDE 0660 część 107.

Skuteczne zabezpieczenie wkładkami bezpiecznikowymi.

Bardzo prosta zasada budowy wkładki bezpiecznikowej sprawia, że łączy ona w sobie najwyższe zdolności zwarciowe oraz powtarzalność charakterystyk wyłączeniowych. Pomimo ciągłego rozwoju różnorodnych urządzeń zabezpieczających tylko wkładki bezpiecznikowe utrzymały swoją pozycję w systemach instalacji elektrycznych. Ciągły rozwój oraz rozpowszechnianie się bezpieczników spowodowane jest poprzez gwarancję utrzymywania niezmiennej w czasie charakterystyki wyłączania, niewielkich gabarytów oraz korzystnego stosunku ceny do funkcjonalności. Wszystko to sprawa, że wkładki topikowe stosowane są do ochrony najbardziej wymagających odbiorów.

Dlaczego warto zaufać naszym rozłącznikom skrzynkowym?

Aparaty wykonane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo użytkowników oraz gwarantujące wysokie parametry elektryczne. Dzięki swojej dopracowanej konstrukcji rozłączniki skrzynkowe gwarantują wysoką wytrzymałość zwarciową na poziomie 80 kA oraz kategorię użytkowania AC22B. Dodatkowo bezpieczeństwo użytkowników zapewnione jest poprzez pewne blokowanie pokrywy oraz stopień ochrony IP20. Przemyślana konstrukcja rozłączników skrzynkowych zapewnia wiele udogodnień w trakcie eksploatacji. Możliwa jest kontrola obecności napięcia w stanie pracy, zastosowanie dodatkowych akcesoriów takich jak bezpieczniki serwisowe z przekładnikiem umożliwiające pomiar prądu oraz mikrowyłącznika sygnalizującego stan pracy aparatu. Standardowe przyłącze śrubowe może zostać zastąpione przyłączem ramkowym z możliwością podpięcia 2 żył o przekroju 300 mm2 lub 4 żył o przekroju 150 mm2. Rozłączniki skrzynkowe od kilkudziesięciu lat nieustannie pracują w niezliczonej ilości rozdzielnic na całym świecie zapewniając bezpieczeństwo zasilania w energię elektryczną zakładów przemysłowych oraz klientów indywidualnych.

Rozłączniki skrzynkowe i ich bezpośrednie zastosowanie

Gwarancja bezpiecznej instalacji elektrycznej w Twojej firmie czy biurze, to pewne bezpieczeństwo mienia, ale i wszystkich pracowników czy mieszkańców. Jako właściciel firmy, domu, czy budynku musisz liczyć się z odpowiedzialnością wynikającą z zagwarantowaniem pewnej przestrzeni do pracy i życia. Korzystając z rozłączników skrzynkowych, jakie znajdziesz w naszej ofercie, możesz liczyć na bezpieczeństwo instalacji elektrycznej. Dbamy o to, aby w naszym portfolio znajdowały się jedynie sprawdzone i pewne produkty oraz akcesoria. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie w trakcie procesu zakupowego. Nie musisz wiedzieć, który rozłącznik skrzynkowy wybrać. Jako fachowcy pomożemy Ci dopasować go do wymagań Twojej instalacji i miejsca, w którym planujesz jego montaż. Pamiętaj, aby nie tylko wybierać sprawdzone elementy, ale również korzystać z usług doświadczonych monterów i elektryków, którzy na swoim koncie posiadają już podobne realizacje.