Rozłączniki pionowe SL

Instalacja elektryczna w domu i firmie narażona jest na różne usterki. Listę otwierają różnego typu prace przy instalacjach, a kończą nieprzewidziane zjawiska pogodowe. Z tego względu warto wyposażyć się w rozłączniki, które pozwolą uniknąć porażeń i rozprzestrzeniania się niebezpiecznych zjawisk. Czy warto je kupić? Zdecydowanie tak! To znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie niż naprawa uszkodzonych układów lub urządzeń podłączonych do sieci. Zamawiając rozłączniki pionowe, ryzyko awarii zostaje zminimalizowane.

Home » Produkty » Rozłączniki pionowe SL
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL3
Akcesoria do rozłączników SL00
Rozłączniki SL1
Rozłączniki listwowe typu SL podwójne i sprzęgłowe
Akcesoria do rozłączników SL123
Rozłącnziki SL2
Rozłączniki listwowe typu SL inne wykonania
Rozłączniki listwowe typu SL inne wykonania
Rozłączniki listwowe typu SL wielkość 00
Rozłączniki SL1
Rozłącnziki SL2
Rozłączniki SL3
Rozłączniki listwowe typu SL podwójne i sprzęgłowe
Rozłączniki listwowe typu SL inne wykonania
Akcesoria do rozłączników SL00
Akcesoria do rozłączników SL123
Akcesoria do rozłączników SL123

Zasada działania rozłączników

W praktyce działanie rozłączników da się opisać w jednym zdaniu. Gdy dochodzi do przeciążenia sieci, urządzenie umożliwia bezpieczne przerwanie obwodu, odcinając tym samym przepływ prądu. Ruch taki wystarczy, aby zarówno układ, jak i sprzęty do niego podłączone, udało się ochronić przed uszkodzeniem. W teorii o sprawie można napisać nieco więcej. Przede wszystkim warto wiedzieć, że rozłączniki to rodzaj elektrycznych aparatów. Składają się one z podstawy i mechanizmu wychylnego. Przepalenie bezpiecznika w nim umieszczonego skutkuje odłączeniem prądu. Gdy tak się stanie, wkładkę należy wymienić. Warto postawić na wysokiej jakości rozłączniki izolacyjne pionowe, bo tylko wtedy zyskają Państwo gwarancję poprawnego działania urządzeń.

Duży wybór rozłączników pionowych o różnej specyfikacji

Instalacje elektryczne mają bardzo odmienne charaktery. Wystarczy spojrzeć chociażby na domowe sieci, które wyglądają zupełnie inaczej od układów spotykanych w dużych firmach. Mowa tu m.in. o liczbie urządzeń, jakie pracują jednocześnie, wykorzystując sieciowe zasilanie. Z tego względu rozłączniki dobre do rozdzielnic komercyjnych nie zawsze sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym. Aby uniknąć problemów ze znalezieniem odpowiedniego akcesorium, zadbaliśmy o sporą ofertę urządzeń. Mogą Państwo wybierać spośród dziesiątek modeli, poczynając od wersji 3-faz w formie odpływu, a na rozłącznikach podwójnych i sprzęgłowych kończąc. Znalezienie optymalnego rozwiązania nie będzie stanowiło wyzwania, ale pomocą chętnie służą także specjaliści JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.

Akcesoria do rozłączników

Stawiamy na Państwa maksymalną wygodę, dlatego rozłączniki pionowe sprzedajemy razem z niezbędnymi akcesoriami. Znaleźć je można oczywiście w naszych katalogach. Co przygotowaliśmy? Do dyspozycji klientów JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o. są m.in. zaciski typu V, obejmowe i pryzmatyczne. Poza tym zaopatrzą się Państwo u nas w: zworę izolowaną, wydłużoną osłonę przyłącza oraz osłony do miernika. Przydatne okażą się dodatkowo moduły kontrolne przepalenia wkładek oraz adaptery. Warto pomyśleć o ergonomicznym wskaźniku stanu załączenia. Jeśli wciąż mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci dokładnie przedstawią specyfikację każdego produktu, pomagając wybrać najlepsze rozłączniki. Warto nam zaufać, ponieważ jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem.

Wysokiej klasy rozłączniki pionowe zgodne z obowiązującymi normami

Zadaniem rozłączników pionowych jest załączanie oraz rozłączanie linii pod obciążeniem. Są odpowiedzialne również za uziemianie linii znajdującej się w odłączonej części. Nie ma więc wątpliwości, że odpowiadają za bezpieczeństwo instalacji elektrycznej oraz jej sprawne działanie. Jeśli planujesz zakup rozłączników do swojej firmy lub biura, pamiętaj o tym, aby korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie produkty, które zgromadzone są w naszym asortymencie, to pewne rozłączniki, które spełniają określone prawnie normy jakości i bezpieczeństwa. Optymalne warunki ich wykorzystania sprawiają, że raz kupione rozłączniki nie wymagają wymiany, naprawy czy konserwacji nawet na przestrzeni kilkunastu lat. Sytuacja ta może wyglądać inaczej w przypadku, gdy zakupisz części od sprzedawcy, który nie może zagwarantować wysokiej jakości, źródło zakupu jest niepewne, a producent nieznany. Pamiętaj o tym, aby zawsze sprawdzać wytyczne i instrukcje związane z instalacją konkretnych rozłączników.

Specjalistyczna pomoc w wyborze rozłączników pionowych

Zanim przystąpisz do instalacji rozłączników, musisz upewnić się, że zadanie zostało zlecone prawdziwym fachowcom. Praca z instalacją elektryczną, w tym również montaż czy demontaż rozłączników, wiąże się z koniecznością współpracy z doświadczonymi specjalistami. Podobnie jest z korzystaniem z naszych usług i produktów. W produkcji rozłączników specjalizujemy się od wielu lat, dlatego możesz mieć pewność, że oferujemy tylko sprawdzone wykonania. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, dlatego Ty nie musisz się znać na oferowanych rozłącznikach. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą Ci w wyborze konkretnych produktów, zaprezentują dokładne informacje na temat parametrów rozłączników i umożliwią zapoznanie się z różnymi opcjami. Gotowe rozłączniki możemy dopasować indywidualnie do instalacji, ale też możliwości finansowych klienta indywidualnego czy firmy. Katalog naszych produktów dokładnie określa dane i specyfikację każdego typu i modelu rozłącznika. Regularnie i na bieżąco odpowiadamy na pytania i wątpliwości klientów, jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę i tworzenie indywidualnych ofert w przypadku zamawiania większej ilości rozłączników pionowych czy innych elementów instalacji. Zapoznaj się z wymogami swojej instalacji elektrycznej i wybierz pewne i bezpieczne produkty, które wpłyną na trwałe i bezpieczne rozwiązania stosowane w Twojej firmie czy biurze.