Izolatory wsporcze

Home » Izolatory i osłony do szyn » Izolatory wsporcze

Kolejną naszą propozycją są przetestowane przez ekspertów izolatory wsporcze. Produkty wykorzystuje się do mocowania szyn w rozdzielnicach elektrycznych zarówno w przypadku stabilnego otoczenia, jak i w środowisku o zdecydowanie mniej przyjaznych parametrach. Akcesoria pozostają stosunkowo odporne na działanie temperatury, wibracji, czy też korozji. Oferujemy nośniki szyb zbiorczych oraz izolatory wsporcze o sprawdzonej jakości wykonania. Można zaufać ich wysokiej funkcjonalności, a zarazem wytrzymałości. Warto zwrócić uwagę także na nasz pozostały osprzęt montażowy w kategorii “Izolatory i osłony do szyn”.

Izolatory o różnej specyfikacji

Zadbaliśmy o możliwie jak najszerszą ofertę produktową. Znajdziesz u nas izolatory wsporcze o bardzo odmiennej specyfikacji. Proponujemy np. nośnik szyn zbiorczych typu SH100/185. Nośniki te umożliwiają zbudowanie systemy 3-fazowego o rozstawie szyn 100 i 185 mm. Mogą być instalowane na płytach montażowej oraz profilach montażowych w rozdzielnicach metalowych lub z tworzywa sztucznego. Ponadto w naszej ofercie znajduja się nośniki szyn SST-60/3 o napięciu izolacji 1000VAC. W tym przypadku rozstaw szyn wynosi 60 mm. Kolejną propozycję stanowią izolatory typu INS np. wersja INS 30633. Mówimy o średnicy otworu M6, wymiarach 30 × 33 mm oraz napięciu znamionowym 750VAC. W sumie wybierać można spośród kilkunastu akcesoriów, a więc z łatwością znajdziesz produkt skrojony pod konkretne oczekiwania. Następnie wystarczy złożyć zamówienie, a my zajmiemy się jego sprawną realizacją. Dbamy o jak najkrótsze terminy realizacji zleceń. 

Produkty z niezbędnymi atestami

Istnieje pewna gama produktów, które bezwzględnie muszą sprostać najbardziej surowym wymaganiom, ponieważ wpływają na poziom bezpieczeństwa użytkowania wielu konstrukcji. Izolatory wsporcze należą do takich właśnie akcesoriów, dlatego przed ich zakupem warto sprawdzić, czy posiadają niezbędne atesty. Produkty, które znajdziesz w naszych katalogach, spełniają rygorystyczne, międzynarodowe wymogi. Zanim trafiły do sprzedaży przeszły drobiazgowe testy, dlatego korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Potwierdzeniem wysokiego standardu wykonania są również opinie wielu zadowolonych użytkowników. Oferowane izolatory zbierają świetnie recenzje zarówno wśród ekspertów, jak i indywidualnych użytkowników. Podkreślają oni trwałość oraz niezawodność produktów. Do tego warto dodać kilka słów o atrakcyjnej cenie konkretnych modeli. Koszty zakupu mają doskonały stosunek ceny do jakości produktu.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Historia firmy JEAN MUELLER rozpoczęła się w Niemczech w 1897 roku, na polskim rynku przedsiębiorstwo jako sp. z o.o. działa od 2001 roku. Należymy do czołowych producentów szafek, zacisków, listew oraz rozłączników na świecie. Z tego względu można w pełni zaufać naszej wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościom. Chętnie wspieramy klientów, świadcząc usługi doradcze w zakresie produktów. Odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy szczegółową specyfikację akcesoriów oraz podpowiemy, czy sprawdzą się one w konkretnych sytuacjach. Jeśli interesują Cię izolatory wsporcze, a wciąż masz jakieś wątpliwości, napisz lub zadzwoń. Nasi pracownicy pomogą w doborze urządzeń niezależnie czy jest to faza projektowa, realizacji lub eksploatacji. Dołącz do grona tysięcy osób, pozytywnie oceniających JEAN MUELLER. Sprawdź również pełną ofertę naszych produktów. W Twoje ręce oddajemy m.in. wkładki topikowe i ograniczniki przepięć.