Listwa bezpiecznikowa L

Podczas projektowania rozdzielnic nN należy zwrócić uwagę na właściwy dobór aparatów do rozdziału energii elektrycznej. Jednym z możliwych rozwiązań jest dobór listwy bezpiecznikowej. To zdecydowanie podstawowy element systemu, pozwalający na jego sprawną oraz co najważniejsze bezpieczną pracę. W katalogu umieściliśmy najpopularniejsze wersje listew, które znalazły uznanie w oczach klientów oraz opiniach ekspertów. Produkty posiadają niezbędne atesty, potwierdzające odpowiednią wytrzymałość prądową oraz żywotność. Listwy bezpiecznikowe codziennie testowane są przez naszych klientów w bardzo odmiennych warunkach pracy skutecznie pełniąc swoją funkcję. Uzupełnieniem typoszeregu listew bezpiecznikowych są akcesoria montażowe i eksploatacyjne. Całość produktów dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy sprawną i bezzwłoczną realizację zamówienia.

Listwy bezpiecznikowe wielkości 00
Listwy bezpiecznikowe wielkości 3
Listwy bezpiecznikowe wielkości 1
Listwy bezpiecznikowe sprzęgłowe
Listwy bezpiecznikowe wielkości 2
Akcesoria do listew bezpiecznikowych
Listwy bezpiecznikowe wielkości 00
Listwy bezpiecznikowe wielkości 1
Listwy bezpiecznikowe wielkości 2
Listwy bezpiecznikowe wielkości 3
Listwy bezpiecznikowe sprzęgłowe
Akcesoria do listew bezpiecznikowych

Listwy wykonane z dbałością o każdy szczegół

W przypadku instalacji elektrycznych znaczenie mają najmniejsze drobiazgi. Ich niedopełnienie może stać się w najlepszym przypadku przyczyną kosztownej usterki, a w najgorszym stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Mając to na uwadze oferujemy produkty spełniające surowe wymogi bezpieczeństwa oraz posiadające wysokie parametry elektryczne. Cel został osiągnięty poprzez opracowanie konstrukcji oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości.

Nasze listwy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów, mogą być z powodzeniem zastosowane w rozdzielnicach oraz złączach kablowych nN. Szczegółowe informacje techniczne zawarte w naszych katalogach dotyczące m.in.: napięcia, prądu znamionowego, strat mocy, rodzaju przyłącza, czy też warunków pracy zapewnią, że listwa bezpiecznikowa zostanie szybko i bezproblemowo dobrana pod konkretne potrzeby. Zachęcamy, aby przyjrzeć się także naszym pozostałym produktom. Przygotowaliśmy tysiące propozycji o różnych parametrach i przeznaczeniu. 

Akcesoria do listew

Listwy bezpiecznikowe warto zamówić razem z przydatnymi akcesoriami, a tych jest sporo. Dzięki nim eksploatacja rozdzielnic nN będzie efektywniejsza i bezpieczniejsza. Jakie akcesoria znajdziesz w katalogu? Proponujemy np. bezpieczniki przyłącza tymczasowego. Rozwiązanie pozwala na szybkie i bezpieczne podłączenie odbioru tymczasowego do złącza kablowego lub rozdzielnicy. Poza tym bez problemu zamówisz dodatkowe osłony przyłącza oraz zestawy zacisków, pozwalające na przyłączenie żył kabli o różnym przekroju i ilości. Na długiej liście polecanych produktów znajduje się również uchwyt do wyjmowania wkładek topikowych. Przygotowaliśmy łącznie dziesiątki produktów, spełniających wygórowane kryteria jakościowe i rozwiązujące wiele problemów eksploatacyjnych. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój telefon. Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem. Na rynku polskim doradzamy naszym klientom od ponad 20 lat.